Zrozumienie analizy łańcucha bloków

W 2014 r. w świecie technologii bitcoin i blockchain zaczął pojawiać się nowy trend. Analiza Blockchain to zupełnie nowy rynek w ekosystemie bitcoin, który stał się możliwy dzięki przejrzystej naturze Blockchain. Niezależnie od tego, czy analiza blockchainów będzie przekleństwem, czy błogosławieństwem, okaże się, że w tej chwili opinie są dość podzielone. Jedną z rzeczy, która pomaga bitcoinowi rozwijać się i rozwijać jako główny sposób płatności, jest uzyskanie wglądu w to, jak ludzie wydają bitcoiny – nie tylko pod względem tego, które produkty i / lub usługi są kupowane za pomocą bitcoinów, ale także, jak długo ludzie trzymają się do monet, które otrzymują w portfelu. Podobnie jak gotówka, bitcoin ma być metodą płatności, którą można wydać w dowolnym miejscu i czasie. Przeprowadzenie szczegółowej analizy dotyczącej tego, jak długo ludzie trzymają swoje monety, może pomóc w pobudzeniu przyjęcia bitcoinów na całym świecie. A to w skrócie jest tym, co robi analiza blockchain. Pozytywne strony analizy blockchain nie są trudne do znalezienia. Bitcoin jest wciąż bardzo młodym i niedojrzałym systemem finansowym, a szczegółowe analizy dają ekspertom branżowym cenne informacje na temat tego, jak można przejść na następny poziom:

✓✓ Jak wydawane są bitcoiny?

✓✓Gdzie pochodzą najbardziej nowe portfele?

✓ ✓ Czy problem gromadzenia jest rozwiązywany, czy też rośnie gorzej?

Wszystkie te pytania zasługują na właściwą odpowiedź, czyli gdzie na obrazie pojawia się analiza blockchain. Nie jest tajemnicą, że niektóre z „najstarszych” bitcoinów nagranych w sieci nie były przedmiotem handlu od lat. Niektórzy twierdzą, że te monety należą do Satoshi Nakamoto, twórcy bitcoinów. Inni twierdzą, że byli to pierwsi użytkownicy, którzy po prostu zapomnieli o bitcoinach i po jakimś czasie nie wrócili. A może klucz prywatny został utracony podczas awarii dysku twardego i nigdy nie został przywrócony, dzięki czemu fundusze powiązane z tymi portfelami były niewiarygodne. Zwiększanie przyjazności dla użytkowników bitcoinów to kolejna przeszkoda, którą można pokonać, koncentrując się na analizie blockchain. Na przykład większość użytkowników uznałaby za całkiem fajne otrzymywanie wiadomości tekstowej za każdym razem, gdy wysyłali lub otrzymywali transakcję bitcoin. Niektórzy główni dostawcy portfeli już oferują tę funkcję, ale inni nie. Otrzymanie SMS-a pomaga początkującym użytkownikom kontrolować nawyki związane z wydatkami i saldo bitcoinów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *