NARZĘDZIA INTERAKTYWNOŚCI I AKTYWNEJ TREŚCI

Im bardziej interaktywna jest witryna, tym skuteczniejsza będzie generowanie sprzedaży i zachęcanie do powrotu. Chociaż funkcjonalność i łatwość użytkowania są nadrzędnymi celami w projektowaniu serwisu, będziesz chciał także wchodzić w interakcje z użytkownikami i prezentować im żywe, „aktywne” doświadczenie. Będziesz chciał spersonalizować doświadczenie dla klientów, odpowiadając na ich indywidualne potrzeby i dostosować zawartość swojej oferty w oparciu o ich zachowanie lub wyrażane pragnienia. Aby osiągnąć te cele biznesowe, należy dokładnie rozważyć narzędzia niezbędne do zbudowania tych możliwości. Proste interakcje, takie jak podanie nazwiska klienta, a także bardziej złożone interakcje dotyczące kart kredytowych, preferencji użytkownika i odpowiedzi użytkowników na monity, wymagają specjalnych programów. Poniższe sekcje zawierają krótki opis niektórych powszechnie używanych narzędzi programowych do osiągania wysokiego poziomu interaktywności witryny.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *