CO KONSUMENCI KUPUJĄ I KUPUJĄ ONLINE

Można spojrzeć na sprzedaż online z grubsza podzieloną na dwie grupy: przedmioty o małych i dużych biletach. Pozycje o dużych wartościach obejmują sprzęt komputerowy i elektronikę użytkową, gdzie zamówienia mogą z łatwością przekraczać 1000 USD. Drobne pozycje obejmują odzież, książki, artykuły zdrowotne i kosmetyczne, materiały biurowe, muzykę, oprogramowanie, filmy i zabawki, których średni zakup wynosi zwykle mniej niż 100 USD. We wczesnych latach handlu elektronicznego sprzedaż drobnych pozycji znacznie przewyższała sprzedaż dużych biletów. Jednak niedawny wzrost cennych artykułów, takich jak sprzęt komputerowy, elektronika użytkowa, meble i biżuteria, zmienił ogólny miks sprzedaży. Konsumenci są teraz znacznie pewniejsi w dokonywaniu zakupów online za duże przedmioty. Chociaż meble i duże urządzenia były początkowo postrzegane jako zbyt nieporęczne, aby sprzedawać je online, kategorie te szybko się rozszerzyły w ciągu ostatnich kilku lat. Bezpłatna wysyłka oferowana przez Amazon i innych dużych sprzedawców detalicznych również przyczyniła się do tego, że konsumenci kupują wiele droższych i dużych przedmiotów online, takich jak klimatyzatory

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *